close
دانلود آهنگ جدید
انهدام شبکه های داعش در ایران
برای مشاهده مطلب مورد نظر کلیک کنید

loading...

فال روزانه | آپدیت نود 32 | قیمت سکه ، طلا ؛ ارز

حجت الإسلام والمسلمین سیدمحمود علوی طی سخنانی ه پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران که به بحث نقش وزارت اطلاعات در حفظ امنیت و ثبات کشور اختصاص داشت، با بیان این‌که فرهنگ عبودیت، دینی و ایمانی تنها در پرتو امنیت در کشور محقق خواهد شد، گفت: قرآن به ما القا می‌کند که این فرهنگ در پرتو امنیت شکوفا می‌شود.وزیر اطلاعات ادامه داد: خداوند متعال وقتی از مردم یک شهر انتظار عبودیت دارد ابتدا شکم آنها را سیر کرده یعنی اقتصاد آنها را فعال می‌کند و پس از آن هم امنیت در آنجا را برقرار…

حجت الإسلام والمسلمین سیدمحمود علوی طی سخنانی ه پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران که به بحث نقش وزارت اطلاعات در حفظ امنیت و ثبات کشور اختصاص داشت، با بیان این‌که فرهنگ عبودیت، دینی و ایمانی تنها در پرتو امنیت در کشور محقق خواهد شد، گفت: قرآن به ما القا می‌کند که این فرهنگ در پرتو امنیت شکوفا می‌شود.

وزیر اطلاعات ادامه داد: خداوند متعال وقتی از مردم یک شهر انتظار عبودیت دارد ابتدا شکم آنها را سیر کرده یعنی اقتصاد آنها را فعال می‌کند و پس از آن هم امنیت در آنجا را برقرار می‌کند و در ‌آن هنگام است که می‌فرماید خدایی را این خانه بپرستند که شکم آنها را از گرسنگی سیر و آنها را از ترس و ناامنی نجات داده است.

علوی با تأکید بر این‌که فرهنگ ایمانی تنها در فضای آرامش و همراه با امنیت و نشاط محقق می‌شود،‌ افزود: انسان‌ها در چنین فضایی بهترین را انتخاب می‌کنند و چه انتخابی بهتر از گزینش ایمانی.

وی با اشاره به لزوم حفظ کرامت انسان‌ها در جامعه، خاطرنشان کرد: وقتی کرامت افراد جامعه حفظ شود آنها دیگر به سراغ ناهنجاری و ساختارشکنی‌ها نمی‌روند و وزارت اطلاعات هم بر همین مبنا از این‌که خدای ناکرده دل بیگناهی شکسته شود پروا دارد. در قرآن هم آمده است که ویران کردن سنگ به سنگ خانه کعبه از آزردن مومن و شکستن دل او ساده‌تر است. در چارچوب همین آموزه‌های اسلامی است که وزارت اطلاعات نیز کار خود را دنبال می‌کند.

وزیر اطلاعات از راه‌اندازی بخش رسیدگی به شکایات در وزارت اطلاعات خبر داد و گفت: هر یک از عزیزان ما و شهروندان که احساس کنند به نوعی حق آنها ضایع شده است می‌توانند به بخش رسیدگی شکایات در همین وزارتخانه مراجعه کنند و این بخش با دقت شکایات آنها را بررسی کرده و اگر با خطایی از همکاران حقی ضایع شده باشد خود را شرعاً موظف به احقاق حق به فرد شاکی می‌دانند.

علوی ادامه داد: کاررکنان وزارت اطلاعات در رابطه با احقاق حق مردم و زیر پا نگذاشتن حقوق آنها حواسشان جمع است. البته ما با افراد زیادی هم برخورد داشتیم که از عنوان اطلاعات سوءاستفاده کردند و اقدام به تحکم، زورگویی و اخاذی کردند بنابراین لازم است تا مردم ما نسبت به این سوءاستفاده‌ها از نام وزارت اطلاعات آگاه باشند و ما از افرادی که با این موارد سوءاستفاده روبرو می‌شوند خواهش می‌کنیم موضوع را به ستاد خبری اطلاع دهند تا مورد بررسی قرار گیرد و با چنین افرادی که از عنوان اطلاعات سوءاستفاده می‌کنند برخورد شود.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) مبنی بر این‌که وزارت اطلاعات وزارتی 36 میلیونی است، تصریح کرد: وزارت اطلاعات امروز وزارتی مردم محور است و در همان مسیری که امام راحل در سال‌های آغازین انقلاب مشخص فرمودند حرکت می‌کند.

وزیر اطلاعات افزود: وقتی اطلاعات، مردم محور باشد خیلی از مسائل و به ویژه امنیت با هزینه‌ای کمتر برای جامعه تأمین می‌شود. وقتی در هر محیطی افراد آن با سربازان گمنام امام زمان (عج) همراه شوند امنیت با هزینه کمتری تأمین می‌شود. وقتی در دانشگاه استاد،‌ دانشجو، مدیریت دانشگاه و نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با نیروهای امنیتی در تأمین امنیت و حفظ انضباط و آرامش دانشگاه همراهی می‌کنند در مقطعی مانند 16 آذر در تمام دانشگاه‌های کشور مراسم برگزار می‌شود اما نه خیابانی بسته می‌شود، نه لاستیکی آتش زده می‌شود و نه شیشه‌ای شکسته می‌شود.

علوی تأکید کرد: تاکنون هزارها هکتار زمین‌های بیت‌المال که توسط افراد سودجو تصرف غیرقانونی شده بودند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی شده و به بیت‌المال مسترد شدند.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان دولت و ملت،‌ همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: در همین راستا وزارت اطلاعات رسالت خود را در این می‌بیند که همسو با سیاست دولت تدبیر و امید در جهت پررنگ شدن وحدت ملی و جریان مهر و محبت میان آحاد ملت قدم بردارد و تلاش کند.

وزیر اطلاعات با بیان این‌که وزارت اطلاعات به دنبال ارائه راهکارهای مدیریت چالش‌ها و بحران‌ها در زمان لازم است،‌ گفت: با این‌که این وزارت همواره تلاش می‌کند تا در کشور امنیت برقرار باشد ولی در شرایطی قررارر داریم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران نیز تمام توان خود را برای ضربه زدن به کشورمان و به چالش کشیدن امنیت ایران به کار گرفته‌است.

وی ادامه داد: سرویس‌های اطلاعاتی که در رأس آنها آمریکا و اسرائیل و برخی از سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای منطقه به صورت طفیلی آنها هستند تلاش می‌کنند تا در یک بخش از جمهوری اسلامی ایران این امنیت مثال زدنی کشورمان را به چالش بگیرند تا صدای انفجاری از جمهوری اسلامی هم شنیده شود و همان‌طور که در منطقه در بسیاری از کشورها امروز این صدا شنیده می‌شود.

علوی در ادامه با اشاره به عملیات‌های گروه‌های تروریستی علیه ایران که توسط وزارت اطلاعات و اعضای آن ناکام ماندند، گفت: در روز قدس سال گذشته توطئه عملیات انتحاری در راهپیمایی روز قدس در شیراز و زاهدان کشف شد و نفرات آن دستگیر و برخی دیگر به هلاکت رسیدند.

وی ادامه داد: در روزنامه‌ها نیز اخباری منتشر شد مبنی بر این‌که یک گروهک تروریستی در زاهدان یک شمشیرباز بین‌المللی را برای اخاذی به گروگان گرفته بودند که با برنامه‌های هوشمند سربازان گمنام امام زمان (عج) این گروه شناسایی و شمشیرباز نامبرده آزاد شد و طی تخلیه اطلاعاتی مشخص شد این گروهک تروریستی برنامه چندین علمیات انفجاری در مشهد مقدس را در برنامه خود داشته‌اند که تمام تجهیزات آنها ضبط شد.

علوی خاطرنشان کرد: تیمی که شهید ماموستا شیخ الإسلام نماینده استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری را به شهادت رساندند و همچنین برنامه سرقت مسلحانه گروهک تروریستی در تهران و انفجار بمب در حرم حضرت معصومه (س) را داشتند، نیز با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و منهدم شدند. همچنین عناصر تکفیری که قصد مسموم کردن غذای یکی از هیأت‌های بزرگ تهران را داشتند نیز شناسایی و منهدم شدند.

 

 • شناسایی و انهدام شبکه های داعش در ایران - پول‌نیوز

  www.poolnews.ir/fa/news/.../شناسایی-و-انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران
  ۱ روز پیش - وزیر اطلاعات اعلام کرد که با هوشیاری وزارت اطلاعات هسته‌های داعش در ایران یکی پس از دیگری شناسایی و منهدم شدند.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - tadbirno.ir

  tadbirno.ir/fa/news/7688/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران
  ۱۴ ساعت پیش - انهدام شبکه های داعش در ایران · عناوین روزنامه های امروز 94/03/09. Bookmark and Share. X Share. Stumble Upon Delicious Cloob · Digg. نظر شما ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - تی نیوز

  tnews.ir/news/AC8E42248077.html
  ۹ ساعت پیش - سید حسن خمینی قلب مردم ایران است و خون در رگهای ما به عشق آل خمینی و رهبر عزیزمان خامنه ای جریان دارد و همه سختی ها را بخاطر عشق به خمینی و خانواده ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - آکا

  news.akairan.com/havades-akhbar/afkarnews/201553082620.html
  ۱۶ ساعت پیش - مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. ... انهدام شبکه های داعش در ایران. نوشته شده در تاریخ 1394/03/09 در دسته بندی خبر گزاری افکار.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران | اخبار ایران

  amozande.ir › اخبار سیاسی
  ۱۵ ساعت پیش - 12 · هشدار جدی «حاج قاسم» درباره خطر داعش. 0. پربازديد ترين مطالب مجله · اخبار ایران > اخبار سیاسی > انهدام شبکه های داعش در ایران ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران | شبکه اطلاع رسانی مرصاد

  mersadnews.ir/news/230775/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران
  ۱۰ ساعت پیش - خرداد 1394 - 14:26. چاپ مطلب · انهدام شبکه های داعش در ایران. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. عناوین روزنامه های امروز 94/03/09 ...
 • روزنامه آرمان - انهدام شبکه‌های داعش در ايران - صاحب‌خبر

  sahebkhabar.ir/news/5447404/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ايران
  ۲۲ ساعت پیش - آرمان: وزیر اطلاعات گفت: با هم‌افزایی وزارت اطلاعات با جامعه اطلاعاتی، نیروهای نظامی و انتظامی و قضایی تمام توطئه‌های دشمنان خنثی شده و هر جا نیت ...
 • [PDF]ﻭﺯﻳﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺩ: ﺍﻧﻬﺪﺍﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﻋﺶ ﺩﺭ ﺍﻳﺮﺍﻥ - روزنامه آرمان

  armandaily.ir/1394/03/09/Files/PDF/13940309-2766-9-1.pdf
  ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ﺍﻧﻬﺪﺍﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎﯼ. ﺩﺍﻋﺶ ﺩﺭ ﺍﻳﺮﺍﻥ. ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻱ ﺑﺨﺶ ﺭﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ ﺷﻜﺎﻳﺎﺕ ﺩﺭ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ. ﻧﺎﻃﻖ ﻧﻮﺭﯼ: ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺟﺪﺍ ﮐﻨﻴﻢ. ﺑﺮﺝ ﺳﺎﺯﺍﻥ، ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ ﺧﻮﺩﺭﻭﻫﺎﯼ ﻟﻮﻛﺲ.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - خبر پو

  khabarpu.com/h.php?t=166-xVDCGT79TWAK9QY4-vRPRA...
  انهدام شبکه های داعش در ایران-افکار نیوز|خبر پو,مرجع اخبار و نیازهای اینترنتی.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - پایگاه اطلاع رسانی مذهبی ...

  yaallahmadad.net/Show_News.php?ItemID=2473
  ۱۲ ساعت پیش - مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. انهدام شبکه های داعش در ایران. عناوین روزنامه های امروز 94/03/09
 • انهدام شبکه های داعش در ایران | فرا پرس

  farapress.ir/fa/news/440146/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران/
  انهدام شبکه های داعش در ایران. منبع خبر : افکار نیوز _ سیاسی. شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۵. موضوع : سیاسی. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - هشترود نیوز

  www.8roodnews.com/?p=27266
  ۱۵ ساعت پیش - ... عمومی · عکس · ورزشی · ویژه · خانه » عمومی » ویژه » انهدام شبکه های داعش در ایران ... هشترود نیوز،. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹ ...
 • كارون پرس:انهدام شبكه‌هاي داعش در ايران

  www.karoonpress.ir/telex-4852.html
  تلکس كارون پرس | KaroonPress.ir: انهدام شبكه‌هاي داعش در ايران شنبه، 9 خرداد 1394 - 10:20 کد خبر: 4852. كارون پرس: وزير اطلاعات گفت: با هم‌افزايي وزارت اطلاعات با ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران-افکار نیوز|خبرپو - جذاب, پویش ...

  pancheli.download-new-94.com/h.php?t=166...vRPRA-vHTML...
  انهدام شبکه های داعش در ایران-افکار نیوز|جذاب,مرجع اخبار و نیازهای اینترنتی.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران | مهدی ذی کی

  mahdizk.ir/2015/05/30/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران/
  ۵ ساعت پیش - انهدام شبکه های داعش در ایران ... و كلاً ٣ نفر در ايران اين كارو انجام ميدن. ... مشکل خیلیا هم احتمالا همینه با این پست و جواب های شما دوستان حل میشه.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران

  www.chaharah.com/News/22320088/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران
  انهدام شبکه های داعش در ایران. به نقل از افکار نیوز به تاریخ 1394/03/09 ساعت 08:27 | بازدید: 1. :: مشاهده متن کامل خبر ...
 • گلچین شبکه خبر از عناوین روزنامه های روز

  www.irinn.ir/list/12/روزنامه%20های%20امروز
  ... خفته اقتصاد ایران/ محرمانه های کاسبان پس از تحریم/ افزایش قیمت بنزین از سر ناچاری بود/ متن گزارش آژانس/انهدام شبکه های داعش در ایران/انتقاد وزیر بهداشت/تشدید ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران

  www.nayabnews.com/fa/News/سیاسی/.../انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران/
  انهدام شبکه های داعش در ایران nbsp nbsp nbsp nbsp منبع خبرگزاری افکارنیوز.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - پارست

  www.parset.com/.../3478739_anhadam_shabkeh_hay_daaesh_dar_airan....
  ۱۵ ساعت پیش - مدل های مو خنده دار و دیدنی, عکسهای خنده دار و دیدنی کودکان, عکس های طنز و ... انهدام شبکه های داعش در ایران ... نکاتی در رابطه با پستان های زنان و دختران.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - چیتوا

  www.chitva.com/news/details/2370764/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران
  مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. ... انهدام شبکه های داعش در ایران. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. مشاهده متن اصلی خبر در سایت ...
 • "نه ملت به بازرسی نظامی" و "شکاف هسته ای" تا - قدس

  qudsonline.ir/detail/News/286368
  ۱۵ ساعت پیش - "شهروند" نیز در تیتر یک خود نوشت: "وزیر اطلاعات اعلام کرد: انهدام شبکه های وابسته به داعش در ایران". در ماه های گذشته گروهک های تروریسی که قصد ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران / راه اندازی بخش رسیدگی به ...

  www.helalfars.ir/news.aspx?id=20252
  هواپیمای حامل محموله ۲۰ تنی کمک های هلال احمر ایران صبح امروز در جیبوتی نشست ... وزیر اطلاعات خبر داد: انهدام شبکه های داعش در ایران / راه اندازی بخش رسیدگی به ...
 • صفحه اول روزنامه آرمان امروز/ انهدام شبکه هاي داعش در ايران - خراسان

  www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=1652543...All
  در حال بارگذاری. X. تاریخ خبر : شنبه 1394.03.09 - 06:54. صفحه اول روزنامه آرمان امروز/ انهدام شبکه هاي داعش در ايران. جار/ * انهدام شبکه هاي داعش در ايران. در حال بارگذاری.
 • انهدام شبکه هاي داعش در ايران - صفحه اول

  www.pireghar.ir/news/181625/انهدام+شبکه+هاي+داعش+در+ايران
  کد مطلب: 181625. انهدام شبکه هاي داعش در ايران. تاریخ انتشار : 1394/03/09 08:41:02 نمایش : 5. عناوين روزنامه هاي امروز 94/03/09. نظر شما. ارسال کننده. ایمیل. متن ...
 • راه حل های جایگزین بازرسی روی میز مذاکرات/ انهدام هسته های ...

  www.ghatreh.com/.../راه-های-جایگزین-بازرسی-روی-میز-مذاکرات-انهدام-هس...
  ۱۵ ساعت پیش - وزیر اطلاعات: شناسایی و انهدام هسته های داعش در ایران ... اطلاعات خبر داد: انهدام شبکه های داعش در ایران حسن کامران خبر داد: کلید خوردن تحقیق و تفحص ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران | وطن

  vatann.com › عمومي
  ... تریلر, دکوراسیون, – دکوراسیون منزل, – دکوراسیون محل کار, کلیپ. خانه / عمومي / انهدام شبکه های داعش در ایران ... مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹ ...
 • انهدام شبکه جذب نیروی داعش در اندونزی - صدای ایران

  sedayiran.com/fa/news/51931/انهدام-شبکه-جذب-نیروی-داعش-در-اندونزی
  پلیس اندونزی شامگاه یکشنبه از بازداشت پنج عضو احتمالی یک شبکه استخدام تروریست های داعش خبر داد که گروهی عمدتا متشکل از زنان و کودکان را برای پیوستن به ...
 • انهدام شبکه‌های داعش در ايران - نیوهاب فارسی

  fa.newhub.shafaqna.com/IR/12002301-انهدام-شبکه‌های-داعش-در-ايران
  انهدام شبکه‌های داعش در ايران. ... دستگیری تمامی‌تیم‌های مرتبط با داعش در ایران. -آرمان · ظلم ماندنی نیست. -آرمان · مذاکره‌کنندگان سربازان ما هستند. -آرمان · بیکاری ۴۰ ...
 • برچسب ها - داعش - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و ...

  www.tabnak.ir/fa/tag/1/داعش
  های شورشی حمایت می کند گروه تروریستی داعش که امروز. ... تروریست های داعش صبح روز گذشته به چند شهرک در. ... در باره انهدام شبکه های وابسته به داعش در ایران.
 • راه‌حل‌های جایگزین بازرسی روی میز مذاکرات/ انهدام هسته‌های داعش ...

  iqna.ir/fa/news/3308894
  ۱۶ ساعت پیش - وزیر اطلاعات خبر داد: انهدام شبکه‌های داعش در ایران. حسن کامران خبر داد: کلید خوردن تحقیق و تفحص از مجلس. شب‌های پایتخت با طعم لوکس‌سواری.
 • اخبار پارسیک - انهدام شبکه های داعش در ایران

  news.parseek.com/Url/?id=10802403
  توصيه مطلب. ۰. انهدام شبکه های داعش در ایران. شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۸. مرجع : جار. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. انهدام شبکه های داعش در ایران ...
 • فست نیوز - فوری خبر | افکارنيوز | انهدام شبکه های داعش در ...

  fastnews.ir/news/5341885
  ۱۴ ساعت پیش - بدنه دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد/ گران کردن بنزین اشتباه بود/ به معاون وزیر بازرگانی التماس کردم نان را گران نکند · صرفه جویی در بخش ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران

  www.akhbarjo.ir/1038645/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران.html
  ۱۵ ساعت پیش - بدنه دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد/ گران کردن بنزین اشتباه بود/ به معاون وزیر بازرگانی التماس کردم نان را گران نکند · رهبری هیات مذاکره ...
 • ۹ خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران - همشهری آنلاین

  hamshahrionline.ir/details/296600/Media/daily
  ۱۴ ساعت پیش - پيام‌زمان: شناسايي و انهدام هسته‌هاي داعش در ايران آرمان‌امروز: انهدام شبكه‌هاي داعش در ايران رسالت: شناسايي و انهدام هسته‌هاي داعش در ايران اسرار: شناسايي و ...
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - کاوشگر سبنا

  sebna.ir/m.php/pupular/111055
  توصيه مطلب. ۰. انهدام شبکه های داعش در ایران. شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۸. مرجع : جار. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. انهدام شبکه های داعش در ایران ...
 • کازرون

  www.kazeroon.org/web/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران/
  افکار نیوز-15 دقيقه پيش. انهدام شبکه های داعش در ایران. مشاهده خلاصه مطلب. افکار نیوز-15 دقيقه پيش. کازرون · مطالب مرتبط · جدیدترین مطالب · رقم های بزرگ برای ...
 • تیترهای نخست روزنامه‌های امروز - عصر ایران

  www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی
  ۱۶ ساعت پیش - جدیدترین اخبار از مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5، اعلام انهدام هسته‌های داعش در ایران از زبان وزیر اطلاعات و سخنرانی سیدحسن ... انهدام شبکه‌های داعش در ایران.
 • انهدام شبکه های داعش در ایران - Nividar نیویدار

  www.nividar.com/news/556934ec5d34e23526416104
  مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹. ... انهدام شبکه های داعش در ایران. افکارنیوز. 2015-05-30 08:26:28. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/ ...
 • ایسنا - تیترهای نخست روزنامه‌های شنبه

  isna.ir/fa/news/94030904869/تیترهای-نخست-روزنامه-های-شنبه
  ۱۶ ساعت پیش - جدیدترین اخبار از مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5، اعلام انهدام هسته‌های داعش در ایران ... سرویس: رسانه هاي ديگر - رسانه ديگر ... انهدام شبکه‌های داعش در ایران.
 • سايت خبری تحلیلی شفاف

  shafaf.ir/
  اقامتگاه سفیر ایران در صنعا پیش از انهدام /عکس .... dot پاکستان به جنگ شبکه حقانی می‌رود ... برخورد نیروهای عراقی با تروریست های داعش در عملیات الانبار ...
 • عکس/ انهدام شبکه جذب زنان اسپانیایی برای داعش - مشرق نیوز ...

  www.mashreghnews.ir/.../عکس-انهدام-شبکه-جذب-زنان-اسپانیایی-برای-دا...
  ۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عکس/ انهدام شبکه جذب زنان اسپانیایی برای داعش ... سه‌شنبه اعلام کرد؛ یک شبکه را که از طریق فیس‌بوک و شبکه های اجتماعی دیگر اقدام به گرفتن نیرو به ویژه زنان جوان برای ... عکس/انفجار تروریستی در اطراف سفارت ایران در لیبی.
 • نخستین ضرب شست ایران به داعش/ انهدام یک گروهک تروریستی

  www.aparat.com/.../نخستین_ضرب_شست_ایران_به_داعش%2F_انهدام_ی...
  ۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شبکه خبر برای اطلاعات بیشتر از این فیلم به آدرس www.irinn.ir مراجعه کنید نخستین ضرب شست ایران به داعش/ انهدام یک گروهک تروریستی داعش , تروریست , انگلی. ... آرزوی های ۵ قلوهای ملایری!؟! از شبکه خبر. ۶۹۹بازدید. ۱:۴۸ ...
 • اینستانیوز | انهدام شبکه های داعش در ایران - اینستانیوز

  instanews.ir/انهدام-شبکه-های-داعش-در-ایران/
  انهدام شبکه های داعش در ایران. 30 می 2015; سیاسی; 2 بازدید. مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور ۹۴/۰۳/۰۹ انهدام شبکه های داعش در ایران عناوین روزنامه های امروز ...
 • انهدام یک شبکه جذب زنان برای داعش در اسپانیا - جوان ایرانی

  www.irjavan.com › اخبار › اخبار حوادث
  ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - انهدام یک شبکه جذب زنان برای داعش در اسپانیا , انهدام یک شبکه جذب زنان ... عناوین روزنامه های امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۴ اخبار گالری عکس بیوگرافی فال ...
 • انهدام شبکه جذب نیروی داعش در مغرب | تمام خبرگزاری های ایران ...

  seeisee.ir/fa/news/875776/انهدام-شبکه-جذب-نیروی-داعش-در-مغرب/
  ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دومین شبکه جذب و اعزام نیرو برای تروریست‌های داعش در مغرب متلاشی شد.
 • گوناگون » انهدام شبکه تروریستی مرتبط با داعش در تونس

  www.khabar.pichak.net/.../انهدام_شبکه_تروریستی_مرتبط_با_داعش_د...
  انهدام شبکه تروریستی مرتبط با داعش در تونس ... حضور حضور نیروی عربی" گزارش که سرویس ایران نیروهای خودش به داوری داشته داد صلاح عراق در ... به گروه داعش در سوریه پیوسته اند و تونس منبع اصلی تامین نیرو برای گروه های تروریستی در سوریه ...
 • انهدام شبکه تروریستی مرتبط با داعش در تونس - جام نیوز

  www.jamnews.ir/detail/News/456597
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - انهدام شبکه تروریستی مرتبط با داعش در تونس ... گروه داعش در سوریه پیوسته اند و تونس منبع اصلی تامین نیرو برای گروه های تروریستی در سوریه از طریق ترکیه محسوب می شود. ... حذف ایران و حزب الله از فهرست تهدیدهای تروریستی.
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آمار سایت
 • افراد آنلاین : 4
 • بازدید امروز : 104
 • باردید دیروز : 110